Hakkımızda

HepsiON.com Türkiye' nin ilk dijital ve kod marketidir. Webmaster ve dijital ürün satın almak isteyenleri kolaylıkla bir araya getiren, her türlü dijital ürüne sahip, dijital ihtiyaçları karşılayan, gelir getiren, elde edilen geliri arttıran yenilikçi, etkili bir çözüm ortağıdır.

HepsiON.com webmasterlar için geliştirilmiş geniş bir platformdur. Kodall.com, dijital ürün satışında oluşan sorunları ortadan kaldırmak ve dijital ürünlere kolaylıkla ulaşmak için vardır.

HepsiON.com adil kazanç ilkesini benimsemiştir. Dijital ürün sattıkça adil kazanç ilkesi doğrultusunda % 95 gelir elde etme imkânı sunar.

Ürünlerin reklamlarını yapabilme özelliği ile de  dijital ürün satmak isteyenler için ideal bir dijital ve kod markettir.

Her koşulda kullanıcı memnuniyetini önemseyen, güvenilir, aktif ve sürekli gelişimi hedefleyen bir kurumsal yapısı vardır. Türkiye' nin ilk dijital ve kod market sektöründe tektir.

Özgü, öncü ve dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip eden nitelikli, milyonlarca dijital ürüne ulaşmayı hedefleyen güvenilir bir yapıyla hizmet vermektedir.

HepsiON.com kullanıcı bilgilerinin gizliliğine önem vererek, kullanıcıların güvenilir bir şekilde işlemlerini tamamlamalarını sağlar.

HepsiON.com dijital ürünü oluşturan webmasterların ürün  haklarına da saygı duyar. Ürün hakları ile ilgili ortaya çıkabilecek her türlü probleme çözüm bulur.

HepsiON.com farklı bakış açısıyla, sonuç odaklı çalışmasıyla, dijital ürün satan ve alan kişilerin problemlerini çözmek için oluşturduğu  uzman destek ekibiyle, sektörde lider olma yolundadır.